Gelişim Raporu Örnekleri, 2019 yılı

Okul öncesi eğitim profesyonelleri rehberlik formu oluştururlar. Bu yazıda Gelişim Raporu Örnekleri vereceğiz. inceleme ve inceleme

Öğrencinin gelişimine devam etmesine rağmen, arkadaşlarına paralel olan noktalar olabilir. Bireysel değerlere bir yer vermeliyiz.

Öğrenciyi eğitmeye yardımcı olmak için, öncelikle, modelin orijinal ürünler gibi ifadeler içermesini öneriyoruz.

3 YAŞ GELİŞİM RAPORUNU İndirmek İçin TIKLAYIN >>>

4 YAŞ GELİŞİM RAPORUNU İndirmek İçin TIKLAYIN >>>

5 YAŞ GELİŞİM RAPORUNU İndirmek İçin TIKLAYIN >>>

3 Yaş Gelişim Raporu Örnekleri

İlk dönem kullanımından ve göstergelerinden başlayarak işinize göre örnek ifadeler oluşturduk. Özbakım alanı her kurumdan farklıdır, bu nedenle herhangi bir gözlem göstermediğinizi öneririz.

4 Yaş Gelişim Raporu Örnekleri

Ayrıca uzman ekibimiz tarafından kendi yaş grubu için hazırlanan özel gelişim raporları.

Bu kolay.

BİLİŞSEL ALAN: Dikkat, rahatlık, durum, olaya odaklanın. Bir ritmik sayım ileri. Belirtilen nesne sayısını gösterir. Sıra numaraları yazıyor. Nesneler ve varlıklar, renk, şekil, boyut, uzunluk ile eşleştirilir ve gruplandırılır. Geometrik şekillerin adını söyler ve geometrik şekillerin kullanımını anlatır. Desen nesnelerle oluşturulur. Nesneleri içeren nesneleri toplar. Olayları sırayla sıralar. Problem durumlarına çözüm. Nesneler grafik kullanıyor.

5 Yaş Gelişim Raporu Örnekleri

BİLİŞSEL ALAN: Dikkatle, nesne, durum, olaya odaklanmaya gayret eder. Bir ritmik sayım ileri. Belirtilen nesne sayısını gösterir. Sıra numaraları yazıyor. Nesneler ve varlıklar, renk, şekil, boyut, uzunluk ile eşleştirilir ve gruplandırılır. Geometrik şekillerin adını söyler ve geometrik şekillerin kullanımını anlatır. Nesnelerle desen oluşturmak istenebilir. Deniyor. Olayları sırayla sıralar. Sorunlu durumlara çözüm bulmada desteğe ihtiyaç duyar. Nesneler grafik kullanıyor. Bilişsel gelişim desteklenmeye devam ediyor.

BİLİŞSEL ALAN: Dikkat, rahatlık, durum, olaya odaklanın. Bir ritmik sayım ileri. Belirtilen nesne sayısını gösterir. Sıra numaraları yazıyor. Nesneler ve varlıklar, renk, şekil, boyut, uzunluk ile eşleştirilir ve gruplandırılır. Geometrik şekillerin adını söyler ve geometrik şekillerin kullanımını anlatır. Nesnelerle bir desen oluştururken, arkadaşlarına bir model olur. Olayları sırayla sıralar. Problem durumlarına çözüm bulmada orijinal şeyleri tanımlar.

You May Also Like

Bir cevap yazın