7 Kasım 2018 Reyting Sonuçları

Reyting Sonuçları

Çarşamb akşamının Tv dizilerinin Reyting Sonuçları belli oldu. 7 Kasım 2018 Reyting Sonuçları, istatiksel olarak yayınlandı. işte 8 Kasım 2018 Reyting Sonuçları ve 9 Kasım 2018 Reyting Sonuçları.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

AB REYTİNG SIRALAMASI


SEN ANLAT Karadeniz Final Bölümü Özeti

Yiğit’i kurtaran Tahir, baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Yiğit’i herhangi bir maliyetle geri vermemeye karar verilen Tahir, bunun için bir şey yapmaya hazır. Tahir’in gözlerini gizlemesini beklediği için Vedat’ın harekete geçmesini kim engelleyecek? Oğulları saniyeler içinde başına bir şey geleceğinden endişe duyduğunda, kendisinin sahip olduğu sorundan haberdar değil. Onu saniyeler içinde yüzleştiren Fikret, kendisini geçmişten gelen büyük günahı ile karşı karşıya getiriyor. Saniyelerdeki büyük sır nedir? Tahir ve Nefes, Vedat’dan korkmadan yaşamaya kararlılar. Vedat hiç yaşamadıkları mutluluğun tadını çıkarırken, ailesi de hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat’ın Nefes hakkında sahip olduğu büyük koz nedir? Reyting Sonuçları.

Reyting Sonuçları

ÇOCUKLARIN SONLU BÖLÜMÜ

Meltem, Sultan’ın kalpleri almak kolay olmayacak. Meltem ve Sultan’ın sindirme, Havuç ve Simay’in evlenme süreci de Meltem Sultan’a en iyi şekilde barış yapmak için zarar verecektir. Meltem’in hemen yanı sıra Gönül ve Tuna gibi Haluk da Meltem’in yakın çevresinde herkes oyuna giriyor. Bütün Sultan’ın düğününü iptal etme isteğine rağmen bir karışıklıktır. Bu yeterli değildi, Tuna Gönül’e biraz yalan söylüyor. Yalan yalanda yatıyor ve Tuna’nın söylediği yalan, Taş Ocağı Haluk için büyük sorun.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FINAL SECTION ÖZET

Ertuğrul Bey’in liderliğindeki Kayılar, Söğüt’te on yıldır yerleşmiştir. Bu on yıl boyunca, Selçuklu Devleti Kösedağ Savaşı’nda Moğollar tarafından yenilgiye uğratılmış ve devlet Moğol egemenliği altına girmiştir. Fakat Ertuğrul, her şeye rağmen Söğüt’ü yeniden canlandırdı ve Müslüman ve gayrimüslim halkın güvenini kazandı. Öte yandan, kişisel olarak oğullarını büyüttü ve büyüttü.

Ertuğrul’un Söğüt’teki gücü Moğolları rahatsız ediyor. Moğollar, Selçuklu vizörleri aracılığıyla hareket ederler, Ertuğrul’un gücünü kırmaya egemen olurlar. Ertuğrul bu zamana kadar Söğüt’te vergi toplarken, bir başka oba da vergi toplamakla görevlendirildi. Ayrıca, bu oba Söğüt’te verilmiştir. Bu obulayının başı, kızını Söğüt’e casusluk için önden gönderiyor ve kızının yolu, Osman üzerinden Ertuğrul ile kesişiyor. Bundan sonra Ertuğrul ile bu kız ve oba arasındaki büyük olaylar.

You May Also Like

Bir cevap yazın