Apartman Temizliği, Apartman Merdiven Temizliği

apartman merdiven temizliği

Temizliğin olmazsa olmaz olduğu derin konulardan biride apartman temizliği konusudur. İstanbul, Bostancı, apartman merdiven temizliği, ve apartman temizliği, temizlik şirketi tavsiyesi. Apartman Temizliği ile Merdiven Temizliği fiyatları. Bu konu genelde apartman yöneticilerini çileden çıkartan konulardandır. Siteler ve bina temizliği konusundan insanların en dikkat ettiği konulardandır. Temizlik şirketlerinin apartman merdiven temizliği konusundaki yardımları olmasa bu sorunların çözümlenmesi zor olabilir.

Az karlı binalardan çok katlı apartmanlara yahut sitelere bakım ve temizlik yapmak öyle görüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Örneğin 10 dairelik bir apartmanda bir apartmanın iç merdiven temizliği, merdiven süpürgelik temizliği silinmesi yıkanması nereden baksanız 3 ila 5 saat arasından değişmektedir. İşlerini ehli ile yapan temizlik çalışanları olsa da çoğu zaman bu yapılan temizlikten apartman sakinleri memnun kalmıyor. Bu da yöneticilere bir şikayet ve dert olarak gidiyor.

Apartman Merdiven Temizliği

Bizler yaşadığımız binaları ve alanların temiz olması konusunda hassas olan kişileriz. Sizde öyleyseniz bu yazıya yorum ekleyerek tavsiye edebileceğiniz kişileri yada temizlik şirketlerini paylaşınız.

Düşünseniz ya, mis gibi kokan bir apartmana girerek evinize gidiyorsunuz. Bu temilik kokusu sizi hem aydınlatır hemde ferahlatır. sürekli aynı apartmanı temizleyen ve aynı ücrete tabi tutulan temizlikçiler zamanla işi aksatarak yavaşlatırlar. Buda zamanla sizin bu durumu fark etmenize sebep olur. geç olsada aradan çok zaman geçtiğinden istediğiniz temizlik kalitesinin altından hizmet aldığınızı görürsünüz.

Temizlik şirketinden ve Temizlikçi den beklenelerin dışında şu aşağıda listelediğimiz bölgeler apartman temizliği yapılırken hep atlanan yerler olur;

  • Bodrum katı temizliği
  • Depoların temizliği
  • Su depolarının temizliği
  • Çatı katı temizliği

Gibi bölgeler göze çok çarpmadığı için atlanan yerlerdir. Bu yüzden temizlenmesi en çok unutulan yerler olur. Bu alanların da temizliği de aslında çok önemlidir. Apartmanın girişinden çıkışına çatısından depolara kadar her parçası her kısmının temizlenmesi önemlidir. Bu alanların temiz olması ile insanlar daha rahat nefes alabildikleri, temiz bir ortama kavuşurlar.

Unutmayın mutlu apartman sakinleri tüm apartmanı mutlu eder. Unutmayalım ki apartman demek bir tek merdiven temizliği demek değildir.

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın