Ataşehir Whirlpool Servisi

Ataşehir Whirlpool Servisi

Whirlpool Markası için en teknoloji ile donatılan bir şirketten bahsetmek isterim.  Ataşehir Whirlpool Servisi günümüz koşullarına uygun ideal ölçülerde sizlere yardımcı olmak isteyen firmanın. Kusursuz hizmetleri göz doldurmakta. Olağan zamanlarda sizlere yardımcı olmak isteyen şirketin deneyimli personel kadrosu ile sizlere yardımcı olmak istediği kesin.

Ataşehir Whirlpool Servisi

En kısa zamanda Ataşehir Whirlpool Servisi alabileceğiniz tamir şirketi ihtiyacınıza gerçek üstü destekler sunmak adına yardımcı olacak Whirlpool Servisi için yardım alacağınız şirket en kısa zamanda sizinle olmak ve bu kaliteli destekleri sizlere sunmak istemektedir. Aynı zamanda. Whirlpool Servis içinde firmadan yardım alabilir destekler oluşturmak isteyebilirsiniz.

Tamir ve kaliteli işçilik denince akla gelen önemli şirketlerden bir tanesi sizi, Bu firmadan destek alan editörlerimizin anlattığına göre arızalı buzdolabını tamir ettirmiş ve ofiste deneyimlerini paylaşmak istedi.

Ataşehir Whirlpool Servis
Ataşehir Whirlpool Servis

Whirlpool Servisi

Fiyat Performans : Buzdolabımızın motor değişimi yapıldı, Birçok yerden fiyat aldık en ucuz bu şirketten destek alabileceğimizi anladık 1000.tl fiyat veren bile oldu, Ama linklerini paylaştığımız şirket, Önemli oranda indirim yaparak  sadece 600,00 tl gibi Önemli oranda indirimli fiyatlara destekler verdi.

Hız ve Zamanında Müdahale : Akşam saat 20 gibi telefonlarına cevap veren şirket sabah saat 11 gibi gelerek destek motoru 45 dakika gibi kısa bir zamanda buzdolabının ana motorunu yerinde değiştirdiler.

Malzeme ve Garanti :Kullanılan malzeme kutu üzerinde whirlpool orijinal yazıyordu kendi orijinal yedek parça kullanmışlar, Garanti olarak da gelen personel yazdığı teknik servis formunda 2 sene garantilidir kaşesini basmışlar ve başlangıç bitiş tarihler formun üzerinde yer alıyordu. Ataşehir Whirlpool Servisi için bu linkten bulduğum teknik servis tamamen kusursuz destekleri ile beni ve ailemi mutlu etti.

Ataşehir Whirlpool

Whirlpool markası ile ilgili yeterli kalitede ve özgün içeriklerde yazdığımız makalede anlattıklarımız tamamen bu şekilde ilerledi. İşi iyi bilen bu personellerin Whirlpool Servisi konunda deneyimli olduğunu belirtmek isterim. Ataşehir Whirlpool Servisi İçin ideal ölçülerde mükemmel bir firma olarak tarihe geçecek becerikli personeller burada.

Ataşehir Whirlpool Servis

0216 469 34 35

0216 540 00 23

info@servisasia.com

Firma adres bilgileri Kayışdağı mahallesi Neriman sokak n50/A Ataşehir İst.

 

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir