Diyetisyen

Modern teknoloji ve gelişen sağlık standartlarına rağmen insanların en büyük problemleri hareketsizliğe bağlı beslenme bozuklukları diyebiliriz. Çoğu insan bu durumu diyetisyen tavsiyesi ve uzmanlığı ile aşmakta. bizde sizlere istanbul diyetisyen klinikleri listesini hazırlayarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Global sağlıkta en çok ticari pazara dönüşen bu yara sağlık problemleri lisesininde zirveyi oynuyor. Buda bizlere şunu göstermekte.

Sağlık sektörü her yönü ile artık bir ticari savaş alanı. Peki bu savaşta kullanılan piyonlar neler? Takibi bizleriz. Her yönü ile her alanı ile biz sağlık sektörü için birer araç oluyoruz. Beslenmenizden tüketimimize kadar her alanda etki altındayız.

Beslenmek bu listede ilk sırada yer alıyor. Dünyanın neredeyse yarısı obezite denilen hastalıkla boğuşurken bir yarısı da beslenme yetersiliği ile savaşmakta. Bu iki karşı grubu da bir araya getiren tekbir sağlık kolu var. Oda beslenme ve Diyetetik uzmanları. Yanı Uzman Diyetisyen kadrosu. Beslenme uzmanları her duyan için ilk etapta zayıflamak ile aynı kümeye sokulsa da bu insanların işi dengeli ve sağlıklı beslenme alanından uzman oluşları. Yani hem dengeli ve yeterli kilo almanızı sağlamak için hemde yeterli beslenme ile kilo vermenizi sağlamak için çabalıyorlar.

Mega şehir, Büyük şehir İstanbul’da en çok araştırılan ve bulunan  sağlık çalışanı diyetisyen kadroları olabiliyor. Büyük şehrin büyük ihtiyaçları var. Peki siz bu şehirde aradığınız hizmeti bulabiliyor musunuz? Bu biraz zor gibi gözüküyor. Türk toplumu tavsiye edilen ve daha önce biri başkasının işine yaramış memnun kalmış kişilerden örnekleyerek iş görmekte. Tavsiye ve yorum bizler için çok önemli.

10iyi.Net olarak sizlere aşağıdaki diyetisyen listesini hazırladık. Bu listede yer alan isimler tavsiye ve öneriler ile oluşturulmuştur. Bu listeyi incelerken Sağlık Blogu kısımdan sağlıklı önerile ve beslenme tavsiyelerini de okuyabilirsiniz.