Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

0
312

Her kadının hayali güzel bir vücuda ve güzel bir estetiğe sahip olmaktır. Kadınların en büyük sıkıntısı meme sarkması diğer bir değişle göğüslerin sarkmasını önlemek için Göğüs Dikleştirme Egzersizleri ni siler için toparladık.

Cilt bakımı yaparak sağlıklı bir cilde sahip olan kadınlar, vücut bakımı konusunda daha hassastır. Diyet ve diyet almak için spor yapmaya başlayan kadınların sayısı hatırlamak için çok az değildir. Göğüs büyütmeye dikkat eden kadınların en önemli bölgeleri vücut bakımıdır. Bu soruya verilen cevap, meme kaldırmanın nasıl yapılacağı sorusunun cevabı ile aynıdır.

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

Ameliyatsız göğüs ameliyatı yapabileceğinizi söylersek, muhtemelen abartmayız. Evinizi acısız bir şekilde ağrısız yapabilir ve hatta büyük paranız olmadan hareketlerinizi göğüslerinizle yoğunlaştırabilirsiniz, spor yapmak için düzenli bir düzenlilik yapmanın yanı sıra sadece göğsünüzü sağlamlaştırmak için değil, aynı zamanda sağlıklı bir fit vücut sağlar. Kilonuzu kutulacak.

Göğüslerinizi, doğal yollarla göğüs büyütme egzersizleri yaparak kaldırabilirsiniz, bu yüzden spor hareketlerini yapmalı ve bu sporları mümkün olduğunca yapmak için alışkanlık haline getirmelisiniz. Göğüslerinizi ameliyat olmadan ortaya çıkarmayacaksınız ve büyük maliyet işlemlerine maruz kalmayacaksınız.

Göğüs Sarkması Nedeni

Emzirmeye bağlı olarak memelerin göğüslerindeki emzirmenin başlıca nedenleridir. Buna ek olarak, çok fazla kilo alma ya da çok fazla kilolu ya da çok zayıf insanın göğüs sarkması görülebilir. Yaşına bağlı olarak yerçekimiyle yüzleşemeyen göğüs sarkmaya başlar.

Sarkık memeli kadınlar genellikle benlik saygısı kaybederler ve giydikleri kıyafetlerin onlara uymadığını düşünürler.

Meme asansörü aslında yaşlanan kasların yaşlanmalarına izin vererek sporda önceki görünümlerine dönmelerini sağlayan bir yöntemdir. Göğüslerimizin sarkan memelerinin en büyük sebebinin, gerginliğin azalması ile birlikte gerçekleştiğini unutmayınız ki, egzersiz ile tekrar tekrar göğüslerdeki gerginliği sağlayacak, dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

Göğüs Lift Egzersizleri.
Eğer göğsünüzü yukarı kaldırmaya karar verdiyseniz ve gerçekten ciddi bir iş yapmaya karar verdiyseniz, düzenli egzersizler yapmanız gerekir.

Barfiks: Hareketin düzenli hareket etmesi göğüslerin kaslarının çalışmasını sağlamak için göğüslerdeki kasların biraz sert ve ağır bir hareketidir. Bacakları kaldırırken, bacağın yukarı kaldırılırken dik durması ve tüm vücudun ağırlığının belli bir seviyeye kaldırılması önemlidir.

Bench Press: Bu hareket evde ya da spor salonunda yapılabilir, göğüs kaslarının kaslarının kolayca çekilebilmesi, spor salonundaki önemli hareketlerdir. Bu egzersizi evde yaparken, bir sehpaya ya da benzer bir şeye uzanmalı ve kollarımızla 2 ila 4 kilogram ağırlığında ya da daha az düzgün bir şekilde yapmalıyız. Bunu yaparken, ağırlıklar kaldırılmalı ve göğsümüze indirilmelidir.

Push-up Hareketi: İlk günlerde itme egzersizine başlamanın en kolay yollarından biri, daha hızlı ve daha pürüzsüz bir şekilde artması için kademeli başlangıç ​​sayısını artırarak daha zararlı olacaktır. Şınav Hareti göğüs kaldırma savaşı, dizinin en önemli hareketlerinden biridir. Aşağıdaki resimde göründüğü gibi yaparak başlayabilirsiniz.

Göğüs sıkma hareketlerinden biri, günün her saatinde yapabileceğiniz hareketlerden biridir ve göğüs kaslarınızın gergin olduğunu hissetmek için göğüs için basit ve kolay bir harekettir.

Elleriniz öndeyse, parmaklarınız ayağa kalkacak ve dirsekleriniz 90 derecelik bir açıda olmalıdır. Her iki elinizle de kuvvet uygulamanız gerekir, kuvvetli bir şekilde göğüs kaslarının basıncını arttırmaya başlayarak kasılmaları hissedebilirsiniz. Göğüs Dikleştirme Egzersizleri Bu egzersizde nefes almanız uygun olmalıdır.

Göğsü dikmek ve bir sağlık kurumuna sahip olmak istiyorsanız, spor salonlarında düzenli olarak spor salonunun üyeleri olarak da bunu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here