Hadi Joker Kodu, Hadi ip ucu hilesi

Hadi Joker Kodu

Sabah, öyle ,akşam gün içinde milyonları telefona kitleyip canlı yayından oyun oynatan, bilgi yarışması hadi joker kodu burada paylaşıyoruz. her gün düzenli ve saatlik paylaşımları ile bbu siteyi sabitleyebilrisiniz. En güncel ve en hızlı hadi bilgi yarışması joker kodları burada.

Hadi Joker Kodu

Hadi bilgi yarışması joker kodu normalde yarışmanın resmi instagram hesabından paylaşılmaktadır. Ama biz sizlere 10 iyi ailesi olarak bu kodları güncel ve en hızlı şekilde sizlere iletiyoruz. Bilgi yarışmasından eleniyor yada yarışmyı kaybediyorsanız bu joker kodlarını takip ederek oyundan kopmayı önleyebilirsiniz.

Hadi ip ucu ve hadi joke kodu hilesi aslından yok. Yani bu yarışmanın bir hilesi yok. Sorular anlık olarak paylaşılıyor ve siz sadece doğru cevabı vermelisiniz. Peki joker kodu ne işe yarıyor? joker kodları siz emin olmadığını soruyu cevaplarken yanlış cevap verip elenmemizi engelliyor. tabi bu kodu 1 kez kullanıyorsunuz ve ikinciye çalışmıyor. Kodlar aslında yarışmanın içerinden yapılan reklamlarin bir anahtar kelimesi. yani daha önce çıkan hadi joker kodları nı incelerseniz sponsor reklamları temsilen verilen kodlar olgunu anlarsınız. Peki bu kodlar neye göre seçiliyor.

 

 

 

You May Also Like

Bir cevap yazın