Havalandırma Sistemleri İstanbul

havalandırma-sistemleri-istanbul

Nefes almak güzeldir. İklimlendirme ve havalandırma muhendisliği konusundan sizlere bir firma öneriyoruz. Türkiyenin ticaret merkezi sayılan bölgesinde havalandırma sistemleri istanbul bölgesinde en çok tavsiye edilen firma.

Firmamız 1990 yılından bu yana havalandırma sistemleri ve havalandırma ekipmanları imalatı ve montajı ile taahhüt olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kendi imalatımız olan saç kanallarda birinci sınıf  galvaniz saç kullanılmaktadır. Kullanım yerine göre kullanılan saç kalınlıkları,0.55mm ile 0.80 mm arasında değişmektedir. Saç kalınlıkları, mühendis destekli projelendirme ile  projeye göre standartlara uygun olarak gerekli saç kalınlıkları kullanılmaktadır.

Havalandırma Sistemleri istanbul

Firma 1990-yıllında halil kilim  tarafından kurulmuştur kurulduğu yıldan bu yana   havalandırma işleri yapmaya başlamıştır. 1990  Hak Fan havalandırma olarak faaliyetini sürdürmeye devam etti.

Faaliyet alanı fan aspitör davlumbaz   kanal imalatı ve uygulama olarak başladı 1990  yılında atöyle kuruldu. Flanş ve hava kanalları imalatının kendi bünyesinde de başlamıştır. Halen imalatın yanısıra uygulama işlerinede devam etmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesi, güvenirlilik, paylaşım ve süreklilik; dün olduğu gibi bugünden sonrada sağlıklı gelişimi ve konuları hedeflere varış için vazgeçilmez temel ilkeler olmaya devam edecektir.

Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Hak Fan Havalandırma olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yapılarak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktayız.

Yeniliklere açık ileriyi görebilen ülkemizde kendimizi başarıyla temsil edebilen üretim hedefini ilke edinen, istihtam sağlamayı amaç edinen bir firma olmayı hedefledik.

İlk işimizi teslim ettiğimizden beri teknolojiyi tüm gücümüzle kullanarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz.

Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.

Şimdi hem imalat hemde taahhüt grubu olarak, Doğru ve iyi bir sistemde emek vermenin yüzünüzdeki memnuniyetle birleşmesi hedefinde yolumuza devam ediyoruz.

http:/hakfanhavalandirma.com

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın