iphone 6 ekran değişimi fiyatı, Kadıköy

İstanbul kadıköy’de iphone 6 ekran değişimi fiyatı, Kadıköy fiyatları ve neresi güvenli nereye teslim edilir. Teknik servis tavsiyesi.

Eylül 2014’te daha büyük iPhone 6 plus ile birlikte sunulan iPhone 6. iPhone 4’ten bu yana endüstriyel tasarımdaki en radikal değişikliği temsil etti. IPhone 5’in alüminyum desteğini korurken, önceki dört yılın sert kenarlarından iPhone 3GS’in yuvarlak köşelerine geri döndü. Ancak, iPhone 6’daki en büyük değişiklik boyutlarındaydı; Apple iPhone 6’yı sadece daha uzun boylu değil, daha geniş yapmak için de ilk kez seçti.

iphone 6 ekran değişimi fiyatı, Kadıköy

Boyutlardaki değişiklik, ekranın boyutunu (4 “ten 4,7” ye, endüstri rekabetine daha fazla paralel olarak) artırma ihtiyacı ve mevcut 16×9 en boy oranını koruma arzusu ile sonuçlandı.

Daha küçük eller için ekranın üst yarısına erişime izin vermek için yeni bir yazılım hareketi (ana sayfa düğmesine çift dokunun) tanıtıldı ve ilk kez güç düğmesi kasanın üst tarafından sağ tarafına taşındı. oldukça tartışmalı bir değişiklik olduğu kanıtlandı. İPhone 6 daha geniş ve daha uzun olmasına rağmen, aynı zamanda daha ince idi; aslında çok ince, Apple’ı başka bir tasarım takasına zorluyordu: geliştirilmiş kamera yumuşak kasa arkalıklarıyla aynı hizada monte edilemedi.

iphone 6 ekran değişimi Kadıköy

Büyük ekran, iPhone 5’lerin hem en boy oranını hem de piksel yoğunluğunu koruyarak daha yüksek bir çözünürlük elde etti.

Önceki çözünürlük değişikliklerinde olduğu gibi, iPhone 6 en iyi duruma getirilmemiş uygulamalar için bazı eski modları koruyordu: iPhone 5 ve 5’ler için en iyi duruma getirilmiş olanlar ölçeklendirilecek ve daha eski uygulamalar hem ölçeklendirilecek hem de letterboxed olacaktır.

İPhone 6, A7 gibi 64 bit mimariye dayanan ve hem performans hem de enerji kullanımına yönelik iyileştirmeler içeren Apple tarafından tasarlanmış bir A8 yongasıyla birlikte geliyor. Aynı zamanda, yeni bir barometre sensörü için destek ekleyen, M8 “hareket eş işlemcisi” de dahil olmak üzere, hava basıncını rakımdaki değişimler için bir vekil olarak ölçen yeni bir barometre sensörü desteği de içeriyordu.

IPhone 6, ilk kez, Touch ID ile birlikte, “Apple Pay” adlı parmak izi onaylı bir ödeme sistemi sağlayan yakın alan iletişimi (NFC) yongasını içeriyordu. Çok sayıda banka ve satıcının piyasaya sunmasıyla Apple Pay, cüzdanın yerini aldı. Ancak destek toplam değildi, bu nedenle bu iddia bir süre hiperbolik kalacaktır.

Diğer donanım iyileştirmeleri, her iki kamera için kamera optiği ve sensörlerinde yapılan yükseltmeleri, 802.11ac Wi-Fi spesifikasyonunu, LTE hızını arttırmayı ve LTE üzerinden Sesli ve Wi-Fi üzerinden yapılan aramaları desteklemeyi içeriyordu.

İPhone 6, iPhone 5’lerin renk kombinasyonlarını (beyaz / gümüş, siyah / boşluk gri ve beyaz / altın) ve fiyat değerlerini korudu, ancak üst uç modelin flaş kapasitesini 128 GB’a çıkardı:

You May Also Like

Bir cevap yazın