Lucid Rüyanın Yararları ve Zararları

Lucid Rüyanın Yararları ve Zararları

Lucid Rüyalarının Faydaları ve Muhtemel Zararları
Lucid Dreams’i görün

Bir Lucid olmak, rüyalardaki uygun bir insan olmanın sanal bir yoludur, onun bir şeylere sahip olmasını, kendi hayatımızla konuşmasını, uygun insanla konuşmasını veya ölü akrabalarla tanışmasını sağlar. Aslında, bu deneyimde, onu ileri sürenler, hayallerinde kendi kontrolleri altında olan bir yaşam inşa ederler ve bu nehir onun hayalini gerçekleştirir ve bıraktığı yerden devam eder Lucid Rüyanın Yararları ve Zararları . Öte yandan, bu hayaller korku ve kabuslarla baş etmenin bir yoludur. Rüyasında kontrol edilmesi gereken kişi, onun berraklığı ve küpeşte, bir işi bilmeyi ve korkularıyla darağacıyla başa çıkmayı öğrenir.

Ancak, bu tür güzel ve üretilmiş rüyalar, düşler kontrol edilmemeli ve kontrol ritimleri olmamalıdır. Bazı insanlar berrak rüyayı anlar. Bu yaka, gerçek hayatla olan bağlarını koparabilir, gerçek hayatta yaşayabilir, uyku düzenini bozabilir, depresyona girebilir, aşırı uyku ile ilgili hastalıklar çekebilir, şişmanlık çekebilir ve uykuda kalp krizi riskini bilir.

Hayaller ve gerçek yaşam alanları korunduğunda, berrak rüya insanları mutlu eder; Bir terapi aracı olabilir. Bununla birlikte, uzmanlara göre, kısır rüya deneyimine başvurma sıklığı haftada bir defadan fazla yaşamaya başlar ki bu da başlamak için tehlikelidir. Ağır ve belirgin metabolik bozuklukların giderilmesi. Bu size soğutma ve gerçeklik dengesi verir Lucid Rüya.

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın