Mobilya Servisi

İstanbul Ataşehir mobilya servisi hizmeti veren mobilyacı mı arıyorsunuz. Doğru noktaya geldiniz. Ataşehir mobilya servisi, Mobilyacı, Mobilya montaj ustasımobilya montaj fiyatları, mobilya montaj hizmeti, ikea montaj ustası, gardırop montaj ücreti.

Deneyimli Ustamız Yakup Güvercin bauhaus, ikea, koçtaş gibi mobilya devleri ile resmi olarak çalışmıştır. Yılların deneyimi ve tecrübesi ile hizmet veren ustamız;

  • gardırop montajı
  • gömme dolap montajı
  • mutfak dolabı montajı
  • laminat tezgah montajı ve sökümü

Gibi birçok montaj, tamir bakım ve sökümü gibi hizmet veren Yakup Ustamız sadece İstanbul Ataşehir bölgesine değil, İstanbul Adalar Bölgesinede hizmet vermektedir. Her türlü ahşap ve laminat dolap,  tamiri ve montajı yapan ustamız. isterseniz verdiğiniz ölçülerde sizlere standart dışı mobilya üretimde yapmaktadır.

Mobilya Servisi Ustası

İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 arayıp ihtiyacınızı karşılayabilecek uzmanlık ve teknik bilgisi ile bir başka ustanın 5 günden yapacağı tamir bakım hizmetini sizlere en kısa sürede vermektedir. Tamir bakım ve montaj fiyatları bölgenin uzaklığına yapılan işlemin detayına ve zorluğuna, kullanılan malzemenin kalitesine ve çeşidine göre değişmektedir. Tek yapmanız gereken Bizi Aramanız Aşağıdaki numaralardan bize ulaşınız. Cep telefonuna almak istediğiniz hizmetle alakalı görselleri whatsapp üzerinden gönderirseniz evinize gelmeden ortalama ücret ve tamir bakım montaj süresini öğrenebilirsiniz.

istanbul’ da her noktaya ve ve bölgeye acil monat ustası gönderiyoruz. Ustamız Yakup bey sizlere en kısa sürede en hızlı montaj ve tamir bakım hizmetini vermeyi hedefliyor. Ataşehir Kayışdağı bölgesinden marangoz hanesi bulunan ustamız üretim için bu atölyeyi kullanmkata. Ürtim için kullandığı atölyede sizlerin özel sparişlerini alıyor. istediğiniz ölcüde istediğini kalitede ahşaplar ile tasarlıyor ve üretiyor. Sizlerin çizdiği proje üzerinden gardırop, mutfak tezgahı, yatak, karyola, ahşap dolap, gibi bir çok ürün için hizmet veren ustamız 7-24 gece gündüz ulaşabileceğimiz telefon numaraları sizlerle paylaşıyoruz.

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın