Rüyada Kuş Görmek

 

Modern Rüya Tabirleri | Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek; rüyada görülen kuş alınacak bir habere, berekete ve mutluluğa işaret eder. Kişinin rüyasında gördüğü  güzel kuş alınacak güzel ve sevinçli bir habere işarettir. Rüyada görülen çirkin bir kuş, kişiyi üzecek, kötü bir habere işarettir. Rüyada türü bilinmeyen bir kuş görmek; Azrail meleği ile ilişkilendirilir. Bu kuşun rüya sahibinin evinden bir şey götürmesi, eğer evde hasta varsa bu kişinin öleceğine işarettir.

Rüyada Yaralı Kuş Görmek

Kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve kendisini üzecek gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada Küme Halinde Uçan Kuşlar Görmek

Kişinin iş yaşantısında yaşayacağı olumlu gelişmelerin habercisidir. Bereketin ve bolluğun habercisidir. Rüyada kuş sürüsü görmek; talihli ve şanslı bir sene geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Kuş Tuzağı Görmek

Kişinin daha önce kaybettiği ancak kendisi için önemli bir takım değerleri veya kaybettiği önemli bir eşyayı tekrar kazanacağına, bulacağına dalalet eder. Diğer yandan olmasını beklediği bir işin olacağına işarettir.

Rüyada Yırtıcı Kuş Pençesi Görmek

Kişinin önüne çıkacak engelleri aşacağına ve zorlukların üstesinden başarıyla geleceğine dalalet eder.

Rüyada Üzerine Kuş Konduğunu Görmek

Kişinin üzerine bir kuşun konduğunu görmesi alacağı güzel bir habere işaret eder. Diğer yandan kişinin eline geçecek bir fırsatın da habercisidir. Üzerine kuş konduğunu görmek eğer kişi bebek bekliyorsa uzun ömürlü, sağlıklı bir bebeğin habercisidir. Kuşun hemen uçup gitmesi, doğacak bebeğin fazla yaşamayacağına dalalet eder. Rüyada  üzerine kuş düştüğünü görmek; gelecek bir misafire işarettir.

Rüyada Su Kuşu Görmek

Rüyasında su kuşu gören bir kimse; rüya sahibinin yapacağı bir deniz yolculuğunun habercisidir.

Rüyada Ölü Kuş Görmek

Kişi rüyasında ölü bir kuş görürse; bu rüya, yanlış bir haber alacağına veya zamanında gelmeyen bir habere delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi mal ve mülk konusunda dolandırılacağına işaret eder. Bu rüya kişinin gelirinden büyük bir miktarını kaybedeceğini ifade eder.

Rüyada Kuş Yumurtası Görmek

Rüyada görülen kuş yumurtası büyüklüğüne göre farklı yorumlanmaktadır. Büyük kuş yumurtası görmek; ticaret hayatında çok büyük başarılara imza atılacak demektir. Rüya sahibi büyük kazanç elde edecek demektir. Küçük kuş yumurtalara ise; rüya sahibinin aile yaşantısının düzenli ve huzurlu geçeceğini ifade eder.

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Hayırlı ve güzel bir rüya olarak kabul edilir. Kişi kendi dengini bulacak demektir. Rüyada kuş yuvası görmek, mutlu birliktelik ve beraberlik manası taşır. Sıcak ve huzurlu yuvalar kurulacağına delalet eder. Bu rüya genel itibari ile nikah ve evliliğe işaret eder.

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Hayırlı ve güzel bir kısmet olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören bir kişi, var olan bütün sıkıntılarından ve kederlerinden kurtulacak demektir. Bekar olan kimseler evlilik yapacak , çocuk sahibi olmak isteyenler ise; hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Bu rüya uğursuzluk manasına gelir. Rüyayı gören kişinin başına sıkıntılar gelecek demektir. İyi niyetinden uzaklaşacak ve belalı, art niyetli ve kıskanç insanlarla birlikte olacak iyi huylarını terk edecek demektir.

Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin şanslı ve kısmetli bir kişi olacağına delalet eder. Maddi anlamda yükseleceğine ve kariyer sahibi bir kişi olacağına tabir edilir. Rüya sahibi rahat bir hayat yaşam sürecektir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Bu rüya çevresine yardım eden ve hayır sahibi bir kimseye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi huzur ve mutlu bir yaşam sürecektir.

Yabancı Kaynaklara Göre Rüya Tabirleri

Rüyada Kuşlar Görmek

Rüyanızda güzel tüylü kuşlar görmeniz, olumlu bir rüyadır. Mesut bir beraberlik yakındır, eğer bir kadın bu rüyayı görürse. Yaralı bir kuş görmek derin bir üzüntünün alametidir.Kuş yakalamak, her zaman kötü bir olayın habercisi değildir. Ötüşlerini duymak, bazı iyi insanlarla görüşeceğiniz manasına gelir. Rüyanızda kuşları bir silah yardımı ile öldürdüğünüzü görürseniz, felaketler yakınınızdadır.

Rüyada Ötücü Olmayan Kuş Görmek

Bazı insanlar tarafından, acımasız ve zalimce muamelelerle karşılaşacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Uçan Kuşlar Görmek

Rüyanızda uçan kuşlar görürseniz bu, zenginlik demektir. Sıkıntı ve dertlerinizden en kısa zamanda kurtulacaksınız dır.

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Boş bir kuş yuvası görürseniz, işinizde karanlık günlerin sizi beklediğini ve sıkıntılar yaşayacağınızı önceden bildirir. Kuşların yuvalarını görmek, sizi feraha kavuşturacak bir girişimde bulunacağınızı bildirir.  Genç bir kadın için bu rüya konut değişikliği anlamına gelir. Boş yuva görmek bir arkadaşınızın yokluğundan dolayı üzüntüyü ifade eder. Eğer yavru kuşlar yuvada ise; bu başarılı seyahatleri ve tatminkar alışverişleri müjdeler. Eğer yumurtalar yuvada ise, tüm işleriniz iyi ve olumlu sonuçlanacaktır. Rüyada yavru kuşlar yalnız ve terk edilmişler ise, sıkıntı ve üzüntü endişelere neden olacaktır.

Rüyada Kuş Tüyü Görmek

Rüyanızda etrafınıza düşen tüyler görmeniz, fazla mal mülk sahibi olamayacağınız manasına gelir. Kartal tüyü görmeniz, ideallerinizin gerçekleşeceğinin işaretidir. Kaz yada ördek tüyü görmeniz ise, şansınızın yaver gideceğine yorumlanır. Deve kuşu veya diğer gösterişli kuşların tüylerini gören bir kadın, toplumda iyi yerlere geleceği manası taşımaktadır.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyalarınızda, üzerinizde uçuşan bir sarı kuş görürseniz, gelecekte sizde derin izler bırakan olaylarla karşılaşacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Ölü Sarı Kuş Görmek

Kişi rüyasında hasta ya da ölü bir sarı kuş görürse, çevrenizdeki bazı insanların yapacağı deliliklerden dolayı sıkıntı çekeceksiniz manasına gelir.

Rüyada kuş görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı yorumunu çok yakında güncellenecek rüya tabirleri sitemizde bulabilirsiniz. Yapılacak olan rüya tabiri güncellememiz sonrasında  “rüyada kuş görmek ne anlama gelir?”,”rüyada kuş görmek nasıl yorumlanır?” ve “rüyada kuş görmenin psikolojik nedenleri nelerdir?” gibi soruları psikolojik, modern ve İslami rüya tabirleri açısından inceleyip cevaplamış olacağız..

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın