Rüyada Şemsiye Görmek

Modern Rüya Tabirleri | Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada Şemsiye Görmek; rüyasında yağmur yağarken, yağmurdan korunmak için şemsiye açtığını gören kişi için bu rüya sıkıntılı bir dönemde yardım alınacak bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyasında güneşli bir havada, güneşten korunmak için şemsiye açtığını gören bir kişi için  bu rüya, kaçırılacak bir fırsata işaret eder. Bu nedenle bu rüya kişinin eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiğine dair bir uyarı niteliği de taşır.

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Kişi rüyasında şemsiyesinin elinde kırıldığını görürse bu rüya, dost bildiği ve çok güvendiği biri tarafından hayal kırıklığına uğratılacağına yorulur.

Rüyada Şemsiye Satın Almak

Rüyasında şemsiye veya şemsiyeler satın aldığını gören kişi için bu rüya, sorunlarıyla ilgili olarak çevresindeki yakınlarından yardım alması gerektiğine işaret eder.

Yabancı Kaynaklara Göre Rüya Tabirleri

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyanızda şemsiye görürseniz, dertlerin ve üzüntülerin sizi kuşatacağının bir habercisidir. Ellerinde şemsiye bulunduran insanlar görürseniz eğer, yardımseverliğiniz bilindiğinden yardım talebinde bulunulacağınızı ifade eder. Yağmurlu ya da güneş ışığından korunmak için üzerinizde şemsiye taşıdığınızı görmeniz ise; hayatınızın güzel ve keyifli geçeceğinin habercisidir.

Rüyada Şemsiye Almak

Bir kişiden yada bir yerden ödünç şemsiye aldığınızı görmeniz, belki de yakın bir dostunuzla aranızda yanlış anlamalar yaşanacak demektir.

Rüyada Ödünç Şemsiye Vermek

Rüyanızda ödünç olarak birisine şemsiye verdiğinizi görürseniz, bu rüya, yanlış dost seçiminiz yüzünden zarar göreceksiniz demektir. Şemsiye kaybetmek, güvendiğiniz bir kişi yüzünden sıkıntı çekeceğinizi ifade eder.

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Param parça olmuş ya da kırık bir şemsiye görmeniz, çevreniz tarafından kötüleneceğinizi ve insanlara yanlış bir şekilde tanıtılacağınızı ifade eder. Sızıntı yapan bir şemsiye ise; sevgilinizde ya da dostlarınızda olan hoşnutsuzluk ya da acı sizin tarafınızdan da hissedilecek manasına gelir.

Rüyada Güneş Şemsiyesi Görmek

Genç bir kadın için bu rüya, aşk hayatının çok hızlı olacağına ve bir çok flört yaşayacak ve birisinde aşığı niyetini anlamasın diye ilginç üzüntüler duyacaktır manasına gelir.

Rüyada Kırmızı Şemsiye Görmek

Rüyasında kırmızı şemsiye görmek, zarafeti ve yakışıklılığı ile gözleri üzerine toplayacak bir kimseye delalet eder. Herkes tarafından kendisinden söz ettirecek ve örnek bir insan olarak gösterilecek demektir. Rüya sahibinin toplum içinde parmakla gösterilecek bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Şemsiye Görmek

Rüyasında yeşil şemsiye gören bir kimse için bu rüya, esenlik ve huzur dolu günler manasına gelir. Vicdanen rahat ve insaniyetli bir kimse olarak kabul edilir. Rüya sahibinin vefalı bir insan olduğuna ve Allah yolundan hiç ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada Pembe Şemsiye Görmek

Rüyasında pembe şemsiye gören ya da alan bir kimse, bir gününü tamamen kendisi için ayıracağına ve sevdiği şeylerle vakit geçireceğine delalet eder. Kişi bu özel gününde kendisini şımartacak hareketlerde bulunabilir, alışveriş ya da kendisini eğlendirecek aktivitelerde bulunabilir.

Rüyada Mavi Şemsiye Görmek

Mavi renklere sahip bir şemsiye görmek, sağlık sıkıntıları yaşayan rüya sahibinin şifa bulacağına delalet eder. Huzur ve bolluk hanesinden eksik olmayacak manası da taşımaktadır.

Rüyada Renkli Şemsiye Görmek

Rüya sahibinin renkli şemsiyeler görmesi, hayatından zevk almasını bilen bir kimse olduğuna işarettir. Hayatın zevkli yanlarını daima gören ve hiç birşeyi dert etmeyen tasasız bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Şemsiye Görmek

Rüyasında siyah renkte bir şemsiye gören kimse, iş hayatında büyük ayrıcalıklar sahibi olacağına işaret eder. Makam ve mevki sahibi bir kimse olacağına, çevresi tarafından ise saygı duyulacak demektir.

Rüyada şemsiye görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı yorumunu çok yakında güncellenecek rüya tabirlerisitemizde bulabilirsiniz. Yapılacak olan rüya tabiri güncellememiz sonrasında  “rüyada şemsiye görmek ne anlama gelir?”,”rüyada şemsiye görmek nasıl yorumlanır?” ve “rüyada şemsiye görmenin psikolojik nedenleri nelerdir?” gibi soruları psikolojik, modern ve İslami rüya tabirleri açısından inceleyip cevaplamış olacağız..

You May Also Like

Bir cevap yazın