Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi, İkinci El Endüstriyel Çamaşır Yıkama Makineleri

sanayi tipi çamaşır makinesi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Fiyatları

Endüstriyel Çamaşır yıkama makineleri ve kurutma sistemleri hizmet sektörü alanında en çok rağbet gören ekipmanlar diyebiliriz. Sanayi tipi çamaşır makinesi modelleri, markaları, fiyatları ve ölçüleri hepsi için standart boyutlarda ve üretimlerde değildirler. İhtiyaca göre üretimi yapılan modellerde bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ve bilgi birikimi ile artık son kullanıcı yani satın alan kişiler için düşünülebilecek tüm yenilikler bu cihazların içerisinden yer almaktadır. Bakıldığından sadece çamaşır yıkayan büyük dev gövdeli hantal cihazlar gibi dursalar da. Otelleri konaklama mekanları, hastaneler, bakım ve huzur evleri, öğrenci evleri gibi bir çok hizmet veren kurum ve kuruluşlar için kendi ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmeleri ve kullanmaları em ekonomik hemde pratik olmaktadır.

İkinci El Endüstriyel Çamaşır Yıkama Makineleri

Bük ve taşınması kurulumu ve bakımı çoğu kez sıkıntı ve dertmiş gibi gözükebilir. Fakat bu cihazların ikinci el piyasasında azımsanmayacak ölçü dedirler. Sektörde ikinci el Sanayi tipi çamaşır makinası pazarında bilinen en yüksek marka ve modelleri yarı fiyatına almak ve sıfırından daha az maliyete şirketinize kazandırmanız da mümkün gözükmekte. Bu tip fırsatları yakalamak istiyorsanız vistamakine.com adresine ziyaret etmeniz sizi sevindirebilir. Vista Sanayi Tipi Çamaşır Makineleri pazarından yılların tecrübesi ve deneyimi ile sizlere bütcenize en uygun Sıfır yada ikinci el ürün temininde çok yardımcı olacaktır.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Ölçüleri

Bu alandan tecrübeniz ve bilginizin az olduğunu düşünüyorsanız işletmenizin kurulum planladığınız alanı alacağınız cihazlar için yeterlimi yoksa yetersiz olduğunu bilemiyorsan lütfen profesyonel bir destek alınız. Vista Makine bu konuda ücretsiz bilgi ve destek alabileceğiniz tek tedarikçi diyebiliriz. Kendileri ile Telefon ile görüşerek yada mail order sistemini kullanarak destekte bulunabilirsiniz.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Fiyat Listesi

Sanayi tipi cihazlar için ikinci el ve sıfır fiyatlandırma politikası gizlilik ve rekabet anlayışına uygun olması acısından firmaların kendi nezdinden bulunmaktadır. Bu konuda vistamakine(.)com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Kullanma Talimatı

Kullanımı son derece pratik ve en az tuş kombinasyonuna indirgenmiş olsa da bazen kullanım kılavuzu ihtiyaca yada detaylı bilgi ihtiyacı duyabilirsiniz. Piyasadaki tüm model ve fiyatlandırma ve markalar için detaylı online kılavuzu vistamakine(.)com adresinden temin edebilirsiniz.

Firma iletişim Bilgileri;


Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com


sanayi tipi çamaşır makinesi
sanayi tipi çamaşır makinesi

 

Rate this post

You May Also Like

Bir cevap yazın