Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle

Yiğit’i kurtaran Tahir, baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle Yiğit’i herhangi bir maliyetle geri vermemeye karar verilen Tahir, bunun için bir şey yapmaya hazır. Tahir’in gözlerini gizlemesini beklediği için Vedat’ın harekete geçmesini kim engelleyecek? Oğulları saniyeler içinde başına bir şey geleceğinden endişe duyduğunda, kendisinin sahip olduğu sorundan haberdar değil. Onu saniyeler içinde yüzleştiren Fikret, kendisini geçmişten gelen büyük günahı ile karşı karşıya getiriyor.

Saniyelerdeki büyük sır nedir? Tahir ve Nefes, Vedat’dan korkmadan yaşamaya kararlılar.  Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle Vedat hiç yaşamadıkları mutluluğun tadını çıkarırken, ailesi de hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat’ın Nefes hakkında sahip olduğu büyük koz nedir?

https://www.sabah.com.tr/webtv/sen-anlat-karadeniz/sen-anlat-karadeniz-29-son-bolum-tamami-tek-parca-yayinlandi-hemen-izle

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sen Anlat Karadeniz son bölüm Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle için yorumda bulun

    Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm Full izle için ilk yorumu yapabilirsin.