Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu?

Tik Tok Kapanıyor, Tik Tok Yasaklanıyor mu, Tik Tok a Mahkeme Kararı

Tüm Dünya’da kasıp kavuran popüler sosyal ağ uygulaması Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı geliyor gibi söylentiler dolaşıyor. Bu söylentiler sosyal medyada dolaşmaya başladığından buyana Tik Tok kullanıcılarını, daha doğrusu fenomenlerini bir telaş sardı diyebiliriz. Resmi makamlarca bir açıklama gelmez iken bizde konusu siler için araştırdık. Türk yetkililer tarafından Mahkeme kararı verilecek Tik Tok mahkeme karı ile yasaklanacak, engellenecek dedikoduları gün geçtikçe arttı. Tik Tok un engellenmesi yada yasaklanmasına bir grup sosyal medya kullanıcısını sevinirken diğer tarafta bağımlısı olanlar bu konuda pek mutlu değil.

Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı

Sosyal medyada paylaşımı hız kesmeyen bir içerikte;

Sosyal medyada Tik Tok’un mahkemeye verileceğine dair yayılan bir mesaj şu şekilde;

“TikTok Türkiye de Silah Kuvvetlerde dahil bir çok kişinin hareketlerini ve psikolojisini olumsuz etkilediği için belirli kurullar ve sosyal örgütler tarafından ülkemizde yasaklanma adına mahkemeye verilecek.”

Söylentileri ortalığı karıştırdı. İşte Olayın iç yüzü ve Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? soruların cevabı haberimizde.

You May Also Like

7 Comments

  1. Rahatsız edici şekilde kullananların hesabı kapatılsın çünkü gerçekten bu işe özen gösterip çekenler de var yabancı ülkelerdeki tiktoker’larda böyle bir sıkıntı yok… 2017’de TikTok’un kurucusu musical.ly’yi satın aldı, 2 Ağustos 2018’de de sözde birleştiler… İşte bu birleşim gerçekleştikten sonra ülkemizde daha da popülerleşti ve insanlar acayip cringe videolar çekmeye başladı… Zaten bu yüzden TikTok çok kullanıcı kaybetti. Şimdi kazandı, kazandı ama psikoloji bozucu insanlar cringe cringe videolar çekiyolar….

  2. Rahatsız edici şekilde kullananların hesabı kapatılsın çünkü gerçekten bu işe özen gösterip çekenler de var yabancı ülkelerdeki tiktoker’larda böyle bir sıkıntı yok… 2017’de TikTok’un kurucusu musical.ly’yi satın aldı, 2 Ağustos 2018’de de sözde birleştiler… İşte bu birleşim gerçekleştikten bu yüzden TikTok çok kullanıcı kaybetti. Sonra ülkemizde popülerleşti ve şimdi kazandı, kazandı ama psikoloji bozucu insanlar cringe cringe videolar çekiyolar….

Bir cevap yazın