Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu?

Tüm Dünya’da kasıp kavuran popüler sosyal ağ uygulaması Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı geliyor gibi söylentiler dolaşıyor. Bu söylentiler sosyal medyada dolaşmaya başladığından buyana Tik Tok kullanıcılarını, daha doğrusu fenomenlerini bir telaş sardı diyebiliriz. Resmi makamlarca bir açıklama gelmez iken bizde konusu siler için araştırdık. Türk yetkililer tarafından Mahkeme kararı verilecek Tik Tok mahkeme karı ile yasaklanacak, engellenecek dedikoduları gün geçtikçe arttı. Tik Tok un engellenmesi yada yasaklanmasına bir grup sosyal medya kullanıcısını sevinirken diğer tarafta bağımlısı olanlar bu konuda pek mutlu değil.

Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı

Sosyal medyada paylaşımı hız kesmeyen bir içerikte;

Sosyal medyada Tik Tok’un mahkemeye verileceğine dair yayılan bir mesaj şu şekilde;

“TikTok Türkiye de Silah Kuvvetlerde dahil bir çok kişinin hareketlerini ve psikolojisini olumsuz etkilediği için belirli kurullar ve sosyal örgütler tarafından ülkemizde yasaklanma adına mahkemeye verilecek.”

Söylentileri ortalığı karıştırdı. İşte Olayın iç yüzü ve Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? soruların cevabı haberimizde.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tik Tok Kapanıyor, Tik Tok Yasaklanıyor mu, Tik Tok a Mahkeme Kararı Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? için yorumda bulun

    Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? için ilk yorumu yapabilirsin.