Uykuya Dalarken Sıçramak veya Düşmek

Uykuda Sıçramak veya Düşmek

Rüyalar bir yana uykunun bir parçası. Fakat uykuda iken Uykuya Dalarken Sıçramak veya Düşmek gibi yaşanılan durumlarda oluyor. Buna bazende Uykuda Sıçramak veya Düşmek te denilir. Yorumculardan buna yapılan açıklamalar.

Falling veya Falling Falling Asleep Tam uyku ya da ani bir sıçrama hissetmek ya da yüksek bir yere düşmek için bir olaydır. Bazen o aniden uyanmamıza sebep olacak kadar gerçektir. Ir Hipomogik Myoklonic Twitch kısa ya da n Hipnik Jerk ya kısa adıyla (Sleep Sequence Sudden Splash). Beynin hayali ön-rahatlama ya da insanlar içinde tepki olarak açıklanmıştır. Bazen bu durumları yaşamak için beynin gevşemesi vardır. Uykuya giren kasaplar rahatlar, nefes alma oranımız ve vücut ısımız düşer. Yatmak için vücuda girin ve rahatlamaya başlayın.

Uykuda Sıçramak veya Düşmek

Tam iyileşme olasılığı vardır. Bu dönüşüm mevcut ve düşmeyen tüp alarmına karşı gerçekleşir. O zaman düştüğümüzü düşünürsek, üzülür ve uyanırız. Amerikan Uyku Tıp Akademisi ve Mayo Kliniğinde yapılan bir araştırmaya göre, insanların% 70’inden fazlası bu duyguları birliği hayal ediyor. Bu araştırmaya göre, bu duygular ile yaşayanlar arasında yakın bir ilişki var. Bir iş hayatı, düşük uyku, aşırı kafein tüketen, yüksek stres ve kaygı düzeyine sahip olan ve rahatsız etmeyen yatakları. Düştüğümüz ve uyuduğumuz kadar yüksek bir yere düştüğümüzde, tekrar düşmediğimizi ve tekrarlamadığı yolunu içerdiğini anlıyoruz. Bu açıdan astral ruhum fizik ruhumuzdan ayrılır ve rüya yolculuğumuz başlar.

You May Also Like

Bir cevap yazın